Skiltyje "DOKUMENTAI" pateikta nauja aktuali informacija "Valdybos susirinkimų protokolai"

atnaujinta 2022 07 22

 

 

 

 

 

                        

                   

 

 

 

 

 

 

                           

             

                                        

 

     

 

 

 

 

      Informuojame, kad 2022 m. balandžio 2 d.  įvyko visuotinis ataskaitinis (rinkiminis) susirinkimas. Išrinkta nauja bendrijos valdyba, pristatyta ir patvirtinta 2021 m. valdybos veiklos ataskaita. Detalesnė informacija apie susirinkime pateiktą informaciją ir priimtus sprendimus pateikta skiltyje "Dokumentai", arba paspaudus žemiau esančią nuorodą.                                                

     

      Patvirtinti mokesčiai 2022 metams - nuolatos gyvenantiems 45 eur., kitiems 35 eur. už sklypą

Nuspręsta, kad nuo 2022 m. gegužės 1 d. mokesčiai grynaisiais pinigais nebus priimami (mokėjimus paprasta padaryti tiesiog bankiniu pavedimu arba "Perlo" terminaluose, būtinai nurodant sklypo adresą).

 

      Taip pat buvo sudaryta darbo grupė, kuri galėtų surinkti informaciją ir pateikti sodininkų bendrijos susirinkimui spręsti, kaip tvarkyti, atnaujinti senąją vandentiekio sistemą.

Todėl prašome sodininkų, kurie turi žinių, ar patirties šioje srityje prisijungti prie šios darbo grupės (laukiamos visos iniciatyvos), dėl detalesnės informacijos kreipkitės į valdybos pirmininką .

 

      Taip pat padėkota iniciatyviems bendrijos nariams, įteikti suvenyrai.

     

      2022 04 06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                               

    

  

 

Gegužės 7 d. bendrijoje vyko talka. Sutvarkėme aplinką prie tilto, atliekų surinkimo aikštelės, prie upės užpylėme žemėmis senus bebrų urvus, kurie buvo įgriuvę ir kėlė pavojų, taip pat užtaisėmė dalį kelio duobių šalutinėse gatvėse.

Ačiū dalyviams